UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 5395761
nr 539 5761
Golvur
1800-tal, Mora, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] ca, höjd: 200
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 september 2008
kl 17:13:27
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr